Dnešek:))-good den:)

28. března 2008 v 23:04 | Mišulka
Noo tak lafííci!
Pokusííím se ještě zhrnout dnešek! No tak dneska jsem byla venku s mou nej kámínkou Marťulkou,kamošama Radkem,Kubou a Paťou! a pak etě s kamoškama Anet a Aďou!
Noo taak o půl 3 jsme jeli busem do vedlejší vesice a to do Dražuvek no tam bydlí Aďa! A pak mi došla sms od mího kluka aby jsme došli do Želetic tahle vesnice je vzdálená od dražuvek ta 2-3 km! no tak já, Marťa a Radek jsme šli pěcha do želetic o půl 4 došel můj kluk (pavel) no a byly jsme tam venku pak asi tak ve 4 hodiny za nama dojel ten zbytek na kole a to jsem vcelku čuměla! no a o čtvrt na 5 jsme šli z5 do Dražuvek! Noo pak jsme šli já, Marťa a Radek k našemu kamošovi a mímu nej kamarádovi Marovi který je nemocný! no tak jsme tam došli a nějak jsme se zakecali a dom jeli asi tak o 19:30 a to nás vezl jeho taťkaz 5 do archlebova! Pak jsme šli ještě do 21:00 ven a ve 21:00 jel Marťuli bus do té doby jsme dělali kraviny mnoo tak vcelku mazec Noo fakt se mi dnešek lííbil!
Noo a teď něco pro moe sbéčko a moou good kamarádku Anettku : No anettko nesmutni dááš to jsem s teboua vždy budu MÁM TĚ STRAŠNĚ MOOC RÁÁÁDA
Noo a tak já teď valíím spinkat! Krásnou dobrou nooc pááá:-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.