Můj Deníčekk

nevííím

21. května 2008 v 20:45 | Mišulka
Ahojte! Mno nevím nevím ale mě to v poslední době vubec neba! Podívám se na nějaký moje oblíbený blogy a buď jsou pozastavený nebo tam vubec nikdo nic nepíše! mě to ňák neba! a ještě bez oslíka! NUDA! chjooo tak uvidíme jak vše bude dál!

Mno etě jsem ve škole:-P

12. května 2008 v 12:18 | Mišulka
Ahojky lafíííčci moji
No tak dnešek byl zatím v poho Mno dostala jsme 2 ze slohu a 2 zkoušení z ajny mno včera jsem se na tu ajnu mega učila a tak jsme to v celku posrala mnoo Ale tak co už!!
Mno jinak zitra mě odjede zlatíško na výlet chjoo se mě bude mega stýzkat Mno dojede až v pátek nevím nevím jak to dááám
Noo jinak zitra jedu do kytary a měla bych se sejít s mím zlatíškem aagneeskou na točenou zmrzlinu k mímu strýcovi do cukrárny tak se těším! Pujde s nama aji leniška,pajulka a peťulka tak si to doufám užijem Mno a jiiiiiiinaaaaaaak? Vcelku v poho!
Mějte se ztm kláásně! páááčko! Mijuju váás!

ve spěchuuu:-P

11. května 2008 v 20:06 | Mišulka
Ahojky lafíci!
Mno tak v rychlovce! Volno bylo skvělíí:)) v pátek jsem spala u mé nej kámínky Marťuli a ještě k pátku mnoo asi nebudete věřit ale vykoupala jsem se v bazéně:)) U kamošky ajunky voda měla 24stup! mno a protože jsem zlobila tak mě tam ajunka hodila aji s oblečením!:-D mno ale jako mega sranda:)) až na to že jsem po nemoci tak good:))
Mno sobota byla upo mazeckááá:)) do půl 12 jsem byla u marti a pak jsem jela dom mno kolem 4 jsme šli do želetic hrál tam muj kluk fotbal tak sme se šli kuknout taky prdel:))
no a dnešek no coment! musela jsem se mega učit! zitra píšu slovíčka z ajny,pak matiku a ještě zeměpis! mno a teď mě kamoška oznámila že jsme měli mět sloh tak fakt super:-D mnoo mě jebne!jinak ve 4 za mnou došla moje nej kámínka donesla mě dvd který jsem u ní zapoměla:-Pzustala u nás do půl 6 a pak mi volala že jí ujel bus mno tak jsem šla ještě na hoďku s ní ven a aji s Anetttkou:))byly jsme na kofči v hospodě:-P
Jinak Oslíčku je mi to moc líto co se stalo ale uvidíš že to dopadne dobře:)) jsi moc pěkná holka musel by být slepej kdyby tě nechtěl:-* TAK HODNĚ ŠTĚSTÍČKA:))
Mno a vy mě zitra držte palce ať to vše dobře napíšu:-P
Mějte se klááásně pááá Mišulka:-P
PS: promiňte nebudu ten článek po sobě číst tkž tam budou beztak chyby:-D tak pardoooon:-D ALE SPĚCHÁÁM:))

nevím nevííím! na co titulek!!

8. května 2008 v 20:30 | Mišulka
ahojky lafíci!
No tak dneska to bylo upo mega hafec good den:) Mno tak ráno jsem stávala v 8 protože v 9 jsme měli zkoušku-mělo to být soustředění ale došlo tam mega málo lidí takže v poho měli jsme do jen do půl 11! pak jsem šla k babičce na oběd mno a ona že otřebuje s něčím pomoc a tak jsem jí lepila do zahradního domku nějaký dřeva bo co to bylo ale vidělala jsem si 150kč!
pak jsme dojela dom a taťka že mám jít umyt auto a že mě dá za to 100kč tak sjem ho umyla!
Pak jsem šla o půl 2 ven a byla mega prča:))Nej asi bylo:šli jsme do sousední obce Draužuvky asi tak 2 km od Archlebova mno a šli jsme tam pro kamošku a pak že dem z5 mnoa jak debili jsme šlapali kopec a v půli kopce jsme viděli autobus jako mega jsme se nasrali! ale jinak v poho:-D byla sranda:))
No niic teď jdu oběhnu ňáký blogy a možná pisnu etě nějaký článek! Ztm pááá:-*

nevím nevím!NASRANÁ!

7. května 2008 v 23:00 | Mišulka
No takže jsem měla pro vás napsaný vcelku dlouhý článek ale díky blbýmu adminovi se mě neluožil a smazal! Znáte to po 10 minutách nečinosti vás to vyhodí s blog.cz a pak jako mě to nějak blbne a když se znovu přihlásím tak to nemám uložený!
Takže se mě už nechce rozepisovat! Tak ve zkratce!
pondělí-odběry a prohlídka,možu už do škole a chodit ven good:)
uterý-fotili jsme se ve škole a pak jsem šla ven!
středa-škola mě utekla rychle,a od půl 4 do půl 10 jsem byla venku!tkž good:)
čtvrtek-no zitra máme od 9 soustředění, a bude to na celý den tak se fakt těím OMG:-/ a pak možná na večer pujdu ven!tkž odemě zitra nic nečekejte!
pátek-máme ředitelské volno tak jako v poho pujdu asi ven a něco podniknu!
no a výkend taky v poho:-P
No tak promiňte za taký článek ale jako neba mě to psat článek 2x! OMG!

dnešeeek:))

4. května 2008 v 20:06 | Mišulka
Ahojky lafíci!
Tak jak ste se dneska měěěli? mno já super! ve 4 dojela má nej kámínka Marťula a byly jsme u nás! Jsem nemocná to vííte je to na pytel:-P mnoo ale ziitra jdu k doktorovi ž 6:45 tam mám být jdu ještě na nějaký odběry atd asi mě klepne:-P noo tak mi kdyžtak držete palečky!
Noo jinaaak děkuju za cénko co nám udělali CmoQ* & CwoQ* je to hezzuuu:))
No niic já valím na X-factoor jsem zvědaváá:-* o taak příští výkend možná něco přidám během týdne ale nevím nevíím!
Tak ztm:-* páá

změna pláánu

20. dubna 2008 v 20:57 | Mišulka
Ahojte vím že jsem napsala že se vrátím 20. ale změna plná budu tu až od 25.bo tak nějak prostě až tu bude aji oslík!
Jinak všem KDO DĚLÁJÍ ZITRA PŘÍJMAČKY TAK HODNĚ ŠTĚSTÍČKA:))
Taaakže Oslíčku HOOODNĚ ŠTĚSTÍÍČKA A DĚKUJU TI ZA VŠE:))
Takže 25.dubna! Mějte se páá!!

neba mě too:((

7. dubna 2008 v 20:35 | Mišulka
ahojky prostě mě to nějak přestává bavit!
Je to na houby až od 20.4. a to tu bude možná už aji oslík:)) takže zatím se mějte!
páááá

co new?

4. dubna 2008 v 13:07 | Mišulka
Ahojky lááfííčcy:))
Tak my teď máme poslední hodinu a to hudebku hruuza máme něco hledat ale já na to kaaašli
Tak co je u mě novýho?
Tak dnes jsem mohla Letět do Egypta moje sestřenka Monika vyhráála zájezd z rádia mno ale já nechala jet nakonec mamku! Takže to byly včera mazec fofry přípravi atd! Mno a dneska ráno o půl 6 jela mamka do Ostravy a z tama vylítávali o půl 12 no asi kolem 5 mě bude volat tak jsem zvědavá! Jinak jsem včera jela ještě s Aduš do Kyjova koupit dárek kamošovi, který dneska slaví narozeniny
Noo taakže super dneska 14:30 ke mě dojede nej kámínka Marťa, v 16:00 deme na tu párty a tam budem do rána takže dneska už nic nečekejte ale Oslík dojde:)) No a pak ještě u nás bude Marťa spat takže uplně suprový! Fakt good
MEEEGAAA SE TĚŠÍÍÍM
Noo tak supo teda! A co vy jak jste se měli včera a dneska?
Tak já ted mizím! Taaak se mějte kláásně
Mijuju váás pááápííík

dneska doma:(

2. dubna 2008 v 12:15 | Mišulka
Ahojky lafííci!
Taaak jsem doma! Dneska po 3.hodině jsem šla dom bolela mě hrozně hlava a byl mě špatně od žaludku! Teď mám zvýšenou teplotu tak pujdu spat!
Jinak jak jste se měli včera? Napálil vás někdo mě ne už toho apríla tak moc neprožívám! Jinak jsem obešla sbéčka a teď jdu spat! Tak se mějte pěkně možná sem dneska ještě něco hodím!
Jinak návštěvnost je fakt mizerná je to opravdu hrozný! Mno ale tak musíme se více snažit
Tak pááá

nestíííham

31. března 2008 v 20:05 | Mišulka
Ahojte lafííci!
No vidím že taky moc nestíháte a já taky ne!Musím se mega učit nj čtvrtletí takže nestíhám a oslík nemá net! tak tak mnooo!!!
Jinak dneska mě navštívila moje nej kámínka to jsem aj čuměla ale bylot o super dojela na kole:)
No niic teď se musím jít učit ještě dějepis a přírodopis! mnoo suuper:-P
Etě oběhnu sbéčka:))

Dnešek-Zítřek:-P

29. března 2008 v 22:32 | Mišulka
Ahojte lafíííci:))
Táák dnešek!
Mno tak v 10:30-12:00 zkouška, 12:00 -13:00 domlouvání na zítřek s vedoucím archlebjánku! 13:00-13:15 chvilku klidu+oběd 13:15-13:45 došla vedoucí (Pavlína 19 let!) a pujčila mě český kroj na zitřek(můj je mi veliký) 13:45-14:30 zdobení tělocvičny na zitřek! aaa paáák 14:30-20:00 jsem byla se svou nej kámínkou Marťou a dělali jsme kraviny byly jsme u nás a pak jsme šli ven s Radkem!
Paaaak k blogu! napsala jsem článek ráno,pak během 15ti minutové pauzičky a ppak jsem rozdělila SB!:))
Noo a zíítřek!
Táák asi maximálně do 10:00 budu spat pak uklidím,pak poobědváám a ve 12:30 mě dojde vedoucí archlebjánku (pavlína) oblíct do českého kroju páč je to její kroj a moje mamka nebudu nejspíš doma tak se nabíídla! pak v 13:15 (už budu oblečená asi) a dojede moje nej kámínka Marťa a pak pujdem na tu pěveckoou soutěž! Od 14:00 minimálně do 16:00 je ta soutěž! tááákže sem pisnu až večer bo předchystám články! uvidííme
Noo a tak teda se mějte zatíím kláásně! Já jdu už spinkat ať se na ten zitřek dobře vyspíím:))

suuper oslíík:))

29. března 2008 v 14:55 | Mišulka
Ahojte lafííčci!!
táák oslííík nám udělal kráásný rozcestník!Večer protřídím SBÉČKA! taak jako KDO CHCE TAK SPŘÁÁÁTELUJEM:))
Noo jinak te¨ˇd jsem došla z archlebjánku a pujdu ven! Tak se mějte klláááásně a promiňte že nepíšu! pááá
 
 

Reklama